Pirkimo sąlygos

Pradžia Pirkimo sąlygos
 

Pirkimo sąlygos


Registruodamiesi Jūs pateikiate duomenis tik tam, kad Jums būtų galima parduoti ir pristatyti prekes. Be Jūsų leidimo duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami kitoms šalims. Jūsų duomenys bus pateikiami tik prekes pristatančioms pašto ar kurjerių tarnyboms, tam, kad galėtume pristatyti prekes. 


Prekių pristatymas

 

Prekės pristatomos:

1. "Omniva" paštomatas. Siuntimo kaina 2-3 Eur., priklauso nuo dydžio dėžutės. Perkant virš 50Eur., siuntimas nemokamas. Užsakymas išsiunčiamas iškart po apmokėjimo per 1-2 darbo dienas ir dažniausiai pristatomos per 1 darbo diena. Siuntos pristatymo laikas gali keistis dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių: oro, eismo sąlygų, laisvų paštomatų skyrelių nebuvimo ir kt.


2. “Lietuvos paštu” į namus arba pašto skyrių. Prekių pristatymo Lietuvoje kaina 1,5-3 Eur. Siuntimas nemokamas perkant virš 50 Eur. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.  Prekės turėtų Jus pasiekti per 2-5 darbo dienas, priklausomai nuo "Lietuvos pašto" sąlygų.

 

3. Jeigu užsakymas labai skubus ir norite gauti tą pačią dieną, rašykite ar skambinkite prieš atliktami užsakymą. Galimas siuntimas per autobusų siuntų skyrių UAB "Kautra". Kaina ir laikas priklauso į kurį miestą bus siunčiama. Daugiau info www.siuntosautobusais.lt


Atsiskaitymas už prekes


Banko pavedimu. Įprastu būdu perveskite pinigus į nurodytą sąskaitą, kurią gausite ir matysite man patvirtinus užsakymą. Mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti užsakymo numerį, kurį matysite, kai bus patvirtintas užsakymas.

 

Kaip pirkti

Norėdami pirkti prekes, pirmiausia prisiregistruokite. Tai užims tik kelias minutes. Jei nenorite registruotis, rasykite tiesiai i emeila, as atsiusiu saskaiteles duomenis. Prisiregistruoti reikia tik perkant prekes pirmą kartą. Vėliau perkant reikia tik prisijungti. Užsiregistravę galėsite pirkti ir peržiūrėti savo pirkimo istoriją. 
Kataloge išsirinkite norima preke ir spauskite mygtuką “į krepšelį”. Tada  spauskite "Perziureti" ir ekrane esančioje lentelėje įrašykite prekes norimą kiekį. Jei dar norite kazka issirinkti, tai tiesiog kataloge renkates toliau ir kai jau suformuosite pilną prekių krepšelį spauskite mygtuką “Testi uzsakymą”, užpildykite formą, tada spauskite mygtuką "užsakyti prekes". Suformavę užsakymą gausite elektroninį laišką su patvirtinimu. Tada galesite atlikt apmokejima ir laukt siuntinuko. Jeigu nesulaukiate patvirtinimo per 1 darbo diena, butinai susisiekite su mumis telefonu arba emeilu.
Jeigu turite klausimų rašykite info@vaikopuota.lt arba skambinkite tel.: 863342180